english

DRZWI RZEŹBIONE W RUSTYKALNYM STYLU

DRZWI RZEŹBIONE

  • Drzwi zdobione rzeźbą
    Drzwi zdobione rzeźbą
na zamówienie

 

 

 

Wykonujemy drzwi z litego drewna - wewnętrzne i zewnętrzne, zdobione motywami rzeźbionymi. Nasze drzwi wykonywane są z drewna jesionowego - wytrzymałego gatunku drewna o przepięknym rysunku słojów. Na życzenie wykonujemy drzwi dębowe.

Wszystkie drzwi wykonywane są na zamówienie, z uwzględnieniem wszelkich sugestii i pomysłów naszych Klientów. Wykonujemy wszelkiego rodzaju drzwi - od rzeźbionych i stylizowanych drzwi wewnętrznych, przez drzwi wejściowe, balkonowe, garażowe, aż po reprezentacyjne rzeźbione wrota i bramy.

Przez cały czas realizacji pozostajemy w kontakcie z Klientem, dając mu możliwość ingerencji w kształt powstających drzwi, wybór motywów rzeźbionych, okuć itp. Do naszych drzwi stosujemy okucia wykonane we współpracującym z nami zakładzie kowalstwa artystycznego lub inne okucia, wybrane przez Klienta.

 

Każde drzwi wykonywane są według indywidualnego projektu, przygotowywanego w naszej pracowni. Służymy również radą w tym zakresie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub wstępnej wyceny drzwi, prosimy o kontakt - chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.