english

O nas

 

W naszej pracowni zajmujemy się głównie projektowaniem, aranżacją i wystrojem wnętrz obiektów gastronomicznych, karczm, zajazdów, a także domów, chat i ogrodów. Staramy się każdemu wnętrzu nadać niepowtarzalny charakter, dostosowując wykonane przez nas meble do jego walorów architektonicznych i uzupełniając wystrój niepowtarzalnymi, nawiązującymi do jego charakteru elementami dekoracyjnymi.

Prawie czterdziestoletnia praktyka pozwala nam na łączenie starych, sprawdzonych receptur ze stosowanymi współcześnie technologiami i metodami obróbki, barwienia oraz konserwacji drewna, a posiadane zaplecze i park maszynowy pozwalają sprostać każdemu zamówieniu.


W sposobie zdobienia mebli i innych wyrobów wypracowaliśmy własny styl kojarzący się od lat z naszą pracownią. Do wyrobu mebli rzeźbionych stosujemy wyłącznie naturalnie sezonowane drewna szlachetne, jak jesion, dąb, wiąz i inne gatunki. I to właśnie powoduje, że wyroby wykonane w naszej pracowni są niepowtarzalne i przede wszystkim trwałe. Największą satysfakcję sprawiają nam klienci, którzy po ponad trzydziestu latach powracają do naszej pracowni, żeby odnowić zakupione u nas meble lub zamówić następne.

Jesteśmy chyba jedyną tego typu firmą na Podbeskidziu i jedną z nielicznych pracowni snycerskich, która na przestrzeni dziesięcioleci wypracowała własny, stanowiący swego rodzaju „logo” firmy styl.